Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Wybierz dla siebie staż lub praktykę:

Ucz się poprzez praktykę, czyli zaproszenie do programu stażowego Kuźnia Titan'ów

SIEGENIA GROUP nieustannie poszukuje młodych i utalentowanych ludzi, ukierunkowanych na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. To dobra informacja dla wszystkich studentów, którzy stawiają na praktykę i poprzez programy stażowe chcą rozwijać swoje umiejętności. Dzięki nim studenci mogą poznać strukturę funkcjonowania firmy „od podszewki” i na własnej skórze przekonać się, czy wybrany przez nich kierunek jest tym właściwym. Jak przekonuje pracodawca, płatne staże to także dobre rozwiązanie dla studentów, którzy dopiero próbują określić kierunek swojej kariery.

Staż to najlepsza inwestycja w przyszłość

Nie od dziś wiadomo, że praktyka się opłaca. Programy stażowe dostarczają niepowtarzalnej możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego już na początku kariery. Finalnie staż często prowadzi do zatrudnienia. Jak przekonuje Kierownik Działu Technicznego w SIEGENIA "(...) W moim dziale są osoby, które podczas studiów przeszły na dualny tryb, czyli łączyły pracę i studia, i zaraz po obronie dyplomu były w pełni gotowe do pracy. Myślę, że to korzystne dla obu stron."

Studenci wybierający staż w SIEGENIA GROUP mogą liczyć na szkolenia oraz udział w pracach interdyscyplinarnych zespołów projektowych. Firma słynie z tego, że inwestuje w kwalifikacje swoich pracowników, a jej programy stażowe cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. W pracy.

Płatne staże w SIEGENIA GROUP dla ludzi zaangażowanych i z pasją

Jakie warunki musisz spełnić, aby dostać się na staż w Kuźni Titan'ów? Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób nastawionych na rozwój i zdobywanie doświadczenia zawodowego. Studenci mają tutaj świetną okazję, aby zapoznać się m.in. z technikami i procesami produkcyjnymi oraz specyfiką pracy m.in. w dziale Technicznym, Kontroli Jakości, Księgowości, czy Marketingu.

Więcej informacji na temat programu stażowego Kuźnia Titan'ów znajdziesz na https://www.siegenia.com/pl/company/news-archiv/281716 .
Sprawdź, może staże w SIEGENIA czekają właśnie na Twoją aplikację!
 

Kaufland Polska serdecznie zaprasza studentów i absolwentów na letnią edycję programu stażowego Absolwent.

Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku wszystkich kierunków oraz specjalizacji.

Mamy dla nich 4 fantastyczne oferty stażowe!

 • Program Absolwent we wrocławskiej Centrali

w Departamencie Zakupu,

w Departamencie Marketingu  

w Departamencie Obszarów Centralnych (Budowa/Nieruchomości/Ekspansja/Zaopatrzenia)

https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-ds_-Zakupu-Program-Absolwent-50-541/658492101/

https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-ds_-Marketingu-Program-Absolwent-50-541/658501501/

https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-w-Departamencie-Obszar%C3%B3w-Centralnych-Program-Absolwent-50-541/658789901/

 • Program Absolwent w Sprzedaży w całej Polsce

https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Mened%C5%BCer-Zespo%C5%82u-Program-Absolwent-w-Sprzeda%C5%BCy-50-516/658494901/

Program trwa 12 miesięcy i jest przepustką do stałej współpracy w międzynarodowej firmie handlowej.

Oferujemy od samego początku programu umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów oraz wynagrodzenie 5000zł brutto miesięcznie.


Ogłaszamy konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywriter'a!

Jeśli:

-masz ,,lekkie pióro” i wyczucie językowe,

-pisanie opisów i artykułów nie sprawia Ci problemów,

-masz status studenta.

Ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli chcesz wziąć udział – wystarczy zapoznać się z regulaminem i przygotować tekst na jeden z wybranych tematów! Do wygrania dwumiesięczny, płatny staż w naszej agencji! Zadanie konkursowe i szczegółowe informacje możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym! Oferujemy 2-miesięczny płatny staż, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć różnego rodzaju treści SEO.


Dla kogo jest nasz staż?
Zapraszamy studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriter'skie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak docenimy „lekkie pióro” i wyczucie językowe.

Co będziesz u nas robił?
Do Twoich głównych zadań będzie należało pisanie tekstów wg otrzymywanych wytycznych, research oraz współpraca z działem SEO. Na co dzień tworzymy m.in. artykuły blogowe, treści na strony klientów, artykuły sponsorowane oraz rankingi do jednego z naszych wewnętrznych projektów - terdeals.com.


Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
Agencja NPROFIT świadczy usługi z zakresu SEO i PPC. Przyczyniła się do sukcesu już ponad 500 przedsiębiorstw, zwłaszcza w obszarze e-commerce. W czasie stażu podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem oraz nauczymy Cię, w jaki sposób tworzyć angażujące treści. Poza tym poznasz podstawy pozycjonowania i zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze content marketingu.

Po zakończeniu stażu przewidujemy możliwość dalszej współpracy.

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania tekstu na wybrany temat oraz przesłania go wraz z CV  i ankietą na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 31 maja 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 18 czerwca 2021 r.

 

Szczegóły na: 

https://www.anwil.pl/PL/Kariera/Staz/Strony/default.aspxOferta stażu online dla studentów.

Jesteś studentem WSG i Uniwersytetu III Wieku przy WSG? I chcesz zdobyć nowe doświadczenia oraz praktykę zawodową?  Dobrze trafiłeś!

Staż w naszej fundacji umożliwia studentom zdobycie doświadczeń w obszarze dziennikarstwa obywatelskiego oraz możliwość nauki i nabycia szkoleń, które w przyszłości mogą pomóc rozwijać się zawodowo, zwłaszcza w obszarze PR i marketingu.

Zakres praktyk:

 1. Stworzenie publikacji autorskich na portal www.takdlazdrowia.pl (tematyka: zdrowie psychiczne i fizyczne; sport i jego wpływ na społeczeństwo; turystyka medyczna; e-zdrowie)
 2. Stworzenie publikacji autorskich na portal www.senior24h.pl (tematyka: seniorzy; edukacja i kariera seniorów; łączenie pokoleń; tradycja i kultura regionu; rzemiosło i manufaktura jako zawody przyszłości dla młodych ludzi; innowacje społeczne dedykowane osobom starszym)

Po naszej stronie:

 1. Opiekun prowadzący
 2. Szkolenia z zakresu PR i marketingu Internetowego (5h)
 1. Szkolenia z zakresu copywritingu (5h)
 2. Szkolenia z zakresu bezpłatnych narzędzi tworzenia treści internetowych (5h)
 3. Szkolenia z obszaru polityki i gospodarki senioralnej – najważniejsze aspekty pracy z seniorami i zrozumienie tej grupy podopiecznych (5h)
 4. Kampania Załóż Babci FB – czyli dlaczego edukacja osób starszych z Internetu i aplikacji ma znaczenie oraz jak wyglądają warsztaty dla osób starszych (5h)
 5. Podstawy przedsiębiorczości czyli jak działa firma w ogromnym skrócie (5h)

BONUS: szkolenie z dziennikarką Beatą Chmielowską-Olech dla wszystkich uczestników stażu, którzy zaliczą liczbę godzin i publikacji.

Zgłoszenia na adres:  redakcja@senior24h.pl


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferty pracy

Stażysta

Oferta wygasa: 2024-06-30Kim jesteśmy? Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. W Bydgoszczy produkujemy mydła w płynie, balsamy do ciała, szampony, odżywki oraz kostki toaletowe. Praca u nas jest pełna możliwości – two...

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl